Centrale telefonicze, telefony i telefaksy

O firmie
Oferta
Urządzenia
Nowości
Używane
Kontakt
Wydarzenia
cookies

 

auto

 partenr platan

prima platan voip

Nasz sprzęt oferujemy także
w  LEASINGU

leasing optymalny

halo halo logo
Telefony

Panasonic

Posiadamy telefony Panasonic w bardzo szerokim asortymencie, zarówno DECT jak i stacjonarne.
panasonic - więcej informacji

Telefaksy

W naszej ofercie znajdują się zarówno telefaksy jak i akcesoria do telefaksów.
telefaksy - więcej informacji

Centrale

telefoniczne
Oferujemy centrale firm Panasonic oraz Platan.
centrale - więcej informacji
O firmie
Współpraca DATERA
Współpraca PLATAN
Współpraca SLICAN
Certyfikaty
Referencje


KX-HTS32 - Kompaktowa Hybrydowa centrala IP z transmisją głosu i obrazu, przystosowana do komunikacji głosowej, wideo i zdalnej, z możliwością realizacji systemów monitoringu i ochrony.


Serwery NCP Slican  tworzą systemy zunifikowanej komunikacji, które realizują połączenia w szerokim zakresie intensywności ruchu zarówno IP jak i łączności tradycyjnej TDM, w strukturze rozproszonej.


IPS-08
dostępna jest w 4 wykonaniach  W tak małej centrali można wykorzystywać wewnętrzną bramkę GSM,  obsługiwać aparaty systemowe SLICAN IP, korzystać z VoIP, nagrywania i wszystkich innych funkcji dużych systemów.


KX-NS500 / 700 / 1000  -
 Platforma Komunikacji sieciowej IP Panasonic - efektywne rozwiązanie dla małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw.


IP PBX serwer  IPU-14 to idealne rozwiązanie, z 4 slotami rozbudowy, dedykowany użytkownikom wymagającym pełnej funkcjonalności - dostępne wersje  IPU-14.


PROXIMA  - nowe wdrożenie PLATANA 2013 lokujące tę centralę pomiędzy najmniejszą PRIMĄ i największą wielomodułową LIBRĄ.


Nowe wdrożenia  - Serwery IPM-032 i IPL-256 zastępują dotyczczasowe modele CXS-0424 i CCT 1668 L/EU.


Nowe aparaty systemowe CTS-330 CL/ CTS-330 IP zostały skonstruowane specjalnie do współpracy z nowymi serwerami IPM / IPL SLICAN.


SLICAN  VPS-802 / 804P  SIP 

Telefon IP Slican VPS-802 to ekonomiczna, uniwersalna oferta zarówno dla użytkowników biznesowych i indywidualnych.


DX800A Gigaset  - Bezprzewodowa minicentralka DECT, 1 do 6 linii wewnętrznych, dla małych biur i firm domowch.

a
cloud PBX w chmurze obliczeniowej (Cloud computing), razem ze swoją rozbudowaną funkcjonalnością: CRM, IVR, eFAX, Telemeeting, Call Center, na platformie Focus Telecom, wykorzystują najnowsze technologie IP.

Prima PLATAN - centrala modułowa z VoIP z możliwością obsługi linii ISDN BRI.

Wersja MINI centrali Prima to konstrukcja opata na tej samej technologii, bez funkcjonalności VoIP.

Monitoring IP
Obecne technologie IP umożliwiają bezpośrednie łączenie kamer IP za pomocą skrętki komputerowej do sieci LAN / WAN.

Wykonujemy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy sprzętu telekomunikacyjnego Panasonic, Slican, Platan.

O firmie

Jesteśmy firmą prywatną zarejestrowaną jako spółka jawna.
Działamy od roku 1984.


Początkowo zajmowaliśmy się dziedziną elektroniki muzycznej, produkując m.in. elektroniczne automaty perkusyjne, będące naszym oryginalnym opracowaniem na bazie podzespołów mikroprocesorowych, co przyczyniło się do uzyskania statusu JEDNOSTKI INNOWACYJNO - WDROŻENIOWEJ, jednocześnie prowadziliśmy serwis urządzeń muzycznych firm: KORG, ROLAND, CASIO i YAMAHA.

Od 1986 roku rozszerzyliśmy zakres działań, włączając instalacje i serwis urządzeń elektronicznych z dziedziny telekomunikacji. W listopadzie 1992 r. Firma uczestniczyła w szkoleniu i po egzaminie uzyskała autoryzację i certyfikat na obsługę techniczną i montaż sprzętu telekomunikacyjnego firmy EAGLE TELEPHONICS INC. - USA.

Bogata oferta i popularność na polskim rynku, a także wysoka jakość urządzeń telekomunikacyjnych firmy Panasonic spowodowała, że w niedługim czasie wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze, instalacjach i serwisie sprzętu telekomunikacyjnego Panasonic - obecnie jest to, wspólnie z realizacjami okablowań telefonicznych i komputerowych (strukturalnych), nasza podstawowa działalność.

Nasze samochody

We wrześniu 1993 r. w ramach rozszerzania naszej oferty, odbyliśmy szkolenie zakończone wydaniem certyfikatów upoważniających nas do instalowania systemów telekomunikacyjnych produkowanych przez angielską firmę AMT i sprowadzanych do Polski przez spółkę AMT/ZWUT.
Obecnie zatrudniamy piętnastu doświadczonych specjalistów z dziedziny telekomunikacji. Prowadzimy naprawy wszelkiego sprzętu telekomunikacyjnego Panasonic (telefony końcowe, telefony systemowe, telefony bezprzewodowe, automaty zgłoszeniowe, telefaksy, centrale telefoniczne).

Od listopada 1993 r. firma nasza funkcjonuje jako oficjalny Dealer i Serwis sprzętu telekomunikacyjnego Panasonic.

Wizyta

Wizyta przedstawiciela Panasonic, Pana Michio Take z Telecom Group,
Network Telecom Division Kyushu Matshushita Electric Co., Ltd,
grudzień 1999r.

Naszym klientom oferujemy usługi, polegające na kompleksowej realizacji zlecenia; konsultacje, projekty, budowa linii kablowych (okablowania strukturalnego), sprzedaż i dostawa sprzętu, jego instalacja, programowanie, szkolenie w zakresie użytkowania, nadzór i konserwacja urządzeń. Instalacje wykonujemy na terenie całej Polski. 

Potwierdzona rynkowo jakość i innowacyjność sprzętu krajowych producentów spowodowała, że jesteśmy także Przedstawicielem Handlowym i Serwisem firm PLATAN I SLICAN.
 Nasze samochody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miło witamy wszystkich naszych Klientów