Centrale telefonicze, telefony i telefaksy

O firmie
Oferta
Urządzenia
Nowości
Używane
Kontakt
Wydarzenia
cookies

 

auto

 partenr platan

prima platan voip

Nasz sprzęt oferujemy także
w  LEASINGU

leasing optymalny

halo halo logo
Telefony

Panasonic

Posiadamy telefony Panasonic w bardzo szerokim asortymencie, zarówno DECT jak i stacjonarne.
panasonic - więcej informacji

Telefaksy

W naszej ofercie znajdują się zarówno telefaksy jak i akcesoria do telefaksów.
telefaksy - więcej informacji

Centrale

telefoniczne
Oferujemy centrale firm Panasonic oraz Platan.
centrale - więcej informacji
1. Centrale telefoniczne
1. Datera
2. Panasonic
3. Platan
4. Slican
5. Aplikacje i CTI
6. cloud.PBX Focus Telecom
7. DX800A Gigaset - słuchawki DECT
2. Contact Center
3. Telefaxy
4. Telefony
5. Rejestracja rozmów
6. Używane - OKAZJA
Nasza oferta

Oferowane przez nas systemy telekomunikacyjne mogą być rozszerzane pełnym wyposażeniem opcjonalnym, sprzętowym i programowym. Dostępne są także aplikacje i urządzenia innych firm, dedykowane do rozbudowy, ( np. oprogramowanie hotelowe, CRM, CallCenter), uwzględniające rosnące indywidualne potrzeby użytkowników.

Nowością rynkową Panasonic są hybrydowe cyfrowe systemy abonenckie IP z serii  KX-NCP500/1000 KX-TDE600 , wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne, ukierunkowane na pracę w sieciach komputerowych. Zostały przystosowane do współpracy z telefonią internetową IP ( Voice over Internet Protoccol), sieciową integracją protokółami TAPI i QUSIG z systemami CTI ( Computer Telephony Integration), jak również do wzajemnej integracji systemów rozproszonych.
Aparaty systemowe wyposażone w porty USB przygotowane są do współpracy z takimi aplikacjami komputerowymi jak np. Call Centre, PC Console, PC Phone, Voice Mail System.

Funkcje pracy sieciowej w integracji z cyfrowymi łączami ISDN pozwalają na zdalną obsługę i serwisowanie systemów, bez konieczności dojazdu ekipy serwisowej do użytkownika.

Jako Autoryzowany Przedstawiciel i Serwis Panasonic   świadczymy wszelkie usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne w pełnym zakresie.

Gwarantujemy: profesjonalizm, błyskawiczne terminy napraw, przystępne ceny i liczne rabaty dla stałych klientów. • Możliwość dojazdu do klienta
 • Możliwość wypożyczenia telefaksu zastępczego na czas naprawy.
 • Możliwość odkupienia sprzętu klienta (w rozliczeniu) przy rozbudowie systemu.

Świadczymy także Stałą Obsługę Serwisową
z gwarantowanym czasem reakcji
i rezerwacją sprzętu zastępczego, w ramach

UMÓW KONSERWACYJNYCH


Oferujemy także niezawodne i nowoczesne centrale analogowe,  przystosowane do współpracy z systemowymi aparatami Panasonic i obsługujące cyfrowo podłączone linie ISDN.

Centrale      , w zestawie podstawowym, bez dodatkowych kosztów, zawierają wyposażenie DISA z komunikatami głosowymi i możliwością automatycznego, bezobsługowego łączenia rozmów przychodzących do określonych numerów wewnętrznych po wybraniu tonowym żądanego numeru. W pakiecie podstawowym znajduje się także oprogramowanie do konfiguracji systemu, program taryfikujący przystosowany do komputerowej obróbki danych i elementy przyłącznicy okablowania wewnętrznego.

Najmniejsze ilościowo potrzeby w zakresie linii wejściowych i wewnętrznych obsługują centrale ITS i PRIMA, przeznaczone szczególnie do małych biur, domków jednorodzinnych i szkół. Przystosowane są także są do współpracy z obsługą bramofonów, videofonów, systemów kontroli dostępu, radiowęzłów, systemów zabezpieczeń i alarmowych.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, oczekujących kompleksowej obsługi technicznej w zakresie: realizacji sieci kablowych, instalacji, programowania i konfiguracji systemów.

Służymy fachowym doradctwem w zakresie:
 • Optymalizacji usług i kosztów abonamentowych operatorów miejskich.
 • Minimalizacji kosztów wewnętrznych w ruchu wychodzącym, poprzez:
  • wprowadzenie systemów taryfikacji z analizą struktury kosztów,
  • eliminację niepożądanych rozmów pozasłużbowych przez wprowadzenie archiwizacji treści rozmów,
  • aktywację funkcji ARS (Automatic Route Selection) - trasowanie najtańszych połączeń i LCR (Least Cost Routing) � zestawianie połączeń wg najniższego kosztu, w centralach Panasonic,
  • instalację Bramek GSM do zestawiania połączeń z siecią komórkową z niższymi opłatami z pominięciem kablowych sieci stacjonarnych,
  • programowe wprowadzanie ograniczeń dostępu - restrykcje,
  • pełnej ewidencji dostępu do linii wyjściowych za pomocą indywidualnych kodów dostępu użytkowników.
Projektujemy i wykonujemy sieci lokalne w standardzie Ethernet i Fast Ethernet.


ZINTEGROWANE SIECI STRUKTURALNE

Telefoniczne, Komputerowe, Światłowodowe
i specjalnie dedykowane - Energetyczne

Pomiary dynamicznych parametrów sieci logicznej w kategorii; 5, 5e i 6


SPECJALNE CENY DLA INSTALATORÓW

zapraszamy do współpracy!!!

Także,
TARYFIKATORY, REJESTRATORY TREŚCI ROZMÓW, aplikacje POCZTY GŁOSOWEJ, PC konsole, PC phone, wielopoziomowe systemy automatycznej obsługi głosowej IVR.
4. Slican produkty
01. IPS-08

 
Nazwa produktu : 01. IPS-08

IPS-08 dostępna jest w 4 wykonaniach. W tak małej centrali można wykorzystywać wewnętrzną bramkę GSM, obsługiwać aparaty systemowe SLICAN IP, korzystać z VoIP, nagrywania i wszystkich innych funkcji dużych systemów.
02. IPU-14

 
Nazwa produktu : 02. IPU-14

IP PBX serwer IPU-14 to idealne rozwiązanie 4 slotami rozbudowy (porty analogowe AB, linie miejskie POTS, ISDN BRA, linie miejskie VoIP, GSM, Up0), dedykowany użytkownikom wymagającym pełnej funkcjonalności. Dostępne są wersje IPU-14.101 i IPU-14.102.
03. IPM-032

 
Nazwa produktu : 03. IPM-032
Cena netto : zależna od konfiguracji PLN + 22% VAT

IP PBX serwer IPM-032 dzięki jednorodnej zaawansowanej platformie IT, zapewnia tanią komunikację VoIP już od podstawowej wersji produktu. Serwer charakteryzuje się elastycznością i modułowością. Do dyspozycji jest 6 lub 8 wolnych slotów ...
04. IPL-256

 
Nazwa produktu : 04. IPL-256
Cena netto : zależna od konfiguracji PLN + 22% VAT

Slican IPL-256 IP PBX serwer Slican IPL-256 to najnowszej generacji produkt, w którym zastosowano jednorodną platformę IT wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM. Doskonała jakość i elastyczność stanowią podstawy do projektowania bezpiecznych rozwiązań
05. Serwer NCP - IP

 
Nazwa produktu : 05. Serwer NCP - IP

NCP - system dużych możliwości w nowatorskiej konstrukcji IP, jako zunifikowana komunikacja nowego typu integrująca platformę IP z łącznością tradycyjną TDM. System dedykowany do nowych wyzwań technologicznych z pakietową transmisją dźwięku i obrazu.
06. MAC-6400

 
Nazwa produktu : 06. MAC-6400
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

Serwer telekomunikacyjny MAC-6400 jest wysokiej klasy rozwiązaniem przeznaczonym dla dużych przedsiębiorstw i instytucji, wymagających obsługi kilkuset użytkowników sieci telekomunikacyjnej.
07. ITS 0206 / 0286

 
Nazwa produktu : 07. ITS 0206 / 0286
Cena netto : ITS-0206 - 660 zł Netto, ITS-0286 - 790 zł Netto PLN + 22% VAT

Mini centralka IP PABX w wersjach: 1/6 i 2/6 plus VoIP
08. CTS-330 /IP systemowy

 
Nazwa produktu : 08. CTS-330 /IP systemowy
Cena netto : 690 PLN + 22% VAT

CTS-330 ułatwi pracę w każdej recepcji. Czytelne menu z dotykowym wyświetlaczem pozwala na intuicyjną zmianę osobistychpreferencji użytkownika, ustawień i parametrów. Telefon zapewnia pełną integrację telefonu z oprogramowaniem centrali.
09. CTS-202 Telefon systemowy

 
Nazwa produktu : 09. CTS-202 Telefon systemowy
Cena netto : 490 PLN + 22% VAT

Telefon systemowy współpracujący z centralami SLICAN serii; CXS, CCT, MAC. Może obsługiwać także dodatkowe konsole CTS232. Zestawy dostępne w kolorach popielatym i czarnym.
10. CTS 102. Telefon systemowy

 
Nazwa produktu : 10. CTS 102. Telefon systemowy
Cena netto : zależnie od wersji; 260 zł Netto lub 295 zł Netto PLN + 22% VAT

Aparat systemowy z podświetlanym wyświetlaczem i mozliwością podłaczenia słuchawek nagłownych
11. XL-2023 Telefon z LCD

 
Nazwa produktu : 11. XL-2023 Telefon z LCD
Cena netto : 105 zł Netto PLN + 22% VAT

Standardowy telefon analogowy dedykowany do wszystkich central SLICAN. Aparat wyposażony jest w wyświetlacz LCD z prezentacją numeru przychodzącego - CLIP. Posiada funkcję SpPhone, ksiązkę telefoniczną i wiele innych funkcji z intuicyjnym dostępem z menu.
12. XL-209 tel, analogowy

 
Nazwa produktu : 12. XL-209 tel, analogowy

Podstawowy telefon analogowy stacjonarny, biurkowy, dedykowany do wszystkich central. Zalety: dobra jakość i funkcjonalność przy umiarkowanej cenie.
13. FOLDER 2013 - pdf

 
Nazwa produktu : 13. FOLDER 2013 - pdf
14. VoIP VPS-2000P

 
Nazwa produktu : 14. VoIP VPS-2000P

Slican VPS-2000P to zaawansowany multiliniowy telefon IP idealnie dopasowany do potrzeb pracowników firm i administracji. Wieloliniowy wyświetlacz ułatwia dostęp do kontaktów orazszerokiej gamy funkcji komunikacyjnych.
15. VPS-802 SIP

 
Nazwa produktu : 15. VPS-802 SIP

Apatat uniwersalny IP SIP. Wspólpracuje ze wszystkimi serwerami SLICAN. Zasilanie lokalne z zasilacza w kpl. (bez PoE). Może być stosowany także jako telefon
16. VPS-804 P SIP

 
Nazwa produktu : 16. VPS-804 P SIP

VPS-804P to zaawansowany biznesowy telefon VoIP idealnie dopasowany do wszystkich potrzeb. 3 konta SIP. Możliwość zasilania PoE.
2. CXS-0424

 
Nazwa produktu : 2. CXS-0424
Cena netto : Zależna od konfiguracji PLN + 22% VAT

Cyfrowa centralka z VoIP
3. CCT-1668.S

 
Nazwa produktu : 3. CCT-1668.S
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

Slican CCT-1668.S należy do rodziny cyfrowych, nowoczesnych central o pojemności do 24 abonentów plus 68 klientów VoIP. Została zaprojektowana do współpracy z cyfrową siecią ISDN i liniami analogowymi.
4. CCT-1668.L

 
Nazwa produktu : 4. CCT-1668.L
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

Slican CCT-1668.L należy do rodziny cyfrowych, nowoczesnych central o pojemności do 88 abonentów + 68 VoIP. Została zaprojektowana do współpracy z cyfrową siecią ISDN (obsługuje ISDN-BRA jak i ISDN-PRA). Akumulatory awaryjne w standardzie.
5. CCT-1668EU

 
Nazwa produktu : 5. CCT-1668EU
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

Slican CCT-1668.EU należy do rodziny cyfrowych, nowoczesnych central abonenckich o pojemności do 80 portów plus 68 VoIP. Współpracuje z siecią analogową i ISDN ISDN - BRA /