Centrale telefonicze, telefony i telefaksy

O firmie
Oferta
Urządzenia
Nowości
Używane
Kontakt
Wydarzenia
cookies

 

auto

 partenr platan

prima platan voip

Nasz sprzęt oferujemy także
w  LEASINGU

leasing optymalny

halo halo logo
Telefony

Panasonic

Posiadamy telefony Panasonic w bardzo szerokim asortymencie, zarówno DECT jak i stacjonarne.
panasonic - więcej informacji

Telefaksy

W naszej ofercie znajdują się zarówno telefaksy jak i akcesoria do telefaksów.
telefaksy - więcej informacji

Centrale

telefoniczne
Oferujemy centrale firm Panasonic oraz Platan.
centrale - więcej informacji
1. Centrale telefoniczne
2. Contact Center
3. Telefaxy
4. Telefony
DECT
IP DECT WiFi
Stacjonarne
5. Rejestracja rozmów
6. Używane - OKAZJA
Nasza oferta

Oferowane przez nas systemy telekomunikacyjne mogą być rozszerzane pełnym wyposażeniem opcjonalnym, sprzętowym i programowym. Dostępne są także aplikacje i urządzenia innych firm, dedykowane do rozbudowy, ( np. oprogramowanie hotelowe, CRM, CallCenter), uwzględniające rosnące indywidualne potrzeby użytkowników.

Nowością rynkową Panasonic są hybrydowe cyfrowe systemy abonenckie IP z serii  KX-NCP500/1000 KX-TDE600 , wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne, ukierunkowane na pracę w sieciach komputerowych. Zostały przystosowane do współpracy z telefonią internetową IP ( Voice over Internet Protoccol), sieciową integracją protokółami TAPI i QUSIG z systemami CTI ( Computer Telephony Integration), jak również do wzajemnej integracji systemów rozproszonych.
Aparaty systemowe wyposażone w porty USB przygotowane są do współpracy z takimi aplikacjami komputerowymi jak np. Call Centre, PC Console, PC Phone, Voice Mail System.

Funkcje pracy sieciowej w integracji z cyfrowymi łączami ISDN pozwalają na zdalną obsługę i serwisowanie systemów, bez konieczności dojazdu ekipy serwisowej do użytkownika.

Jako Autoryzowany Przedstawiciel i Serwis Panasonic   świadczymy wszelkie usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne w pełnym zakresie.

Gwarantujemy: profesjonalizm, błyskawiczne terminy napraw, przystępne ceny i liczne rabaty dla stałych klientów. • Możliwość dojazdu do klienta
 • Możliwość wypożyczenia telefaksu zastępczego na czas naprawy.
 • Możliwość odkupienia sprzętu klienta (w rozliczeniu) przy rozbudowie systemu.

Świadczymy także Stałą Obsługę Serwisową
z gwarantowanym czasem reakcji
i rezerwacją sprzętu zastępczego, w ramach

UMÓW KONSERWACYJNYCH


Oferujemy także niezawodne i nowoczesne centrale analogowe,  przystosowane do współpracy z systemowymi aparatami Panasonic i obsługujące cyfrowo podłączone linie ISDN.

Centrale      , w zestawie podstawowym, bez dodatkowych kosztów, zawierają wyposażenie DISA z komunikatami głosowymi i możliwością automatycznego, bezobsługowego łączenia rozmów przychodzących do określonych numerów wewnętrznych po wybraniu tonowym żądanego numeru. W pakiecie podstawowym znajduje się także oprogramowanie do konfiguracji systemu, program taryfikujący przystosowany do komputerowej obróbki danych i elementy przyłącznicy okablowania wewnętrznego.

Najmniejsze ilościowo potrzeby w zakresie linii wejściowych i wewnętrznych obsługują centrale ITS i PRIMA, przeznaczone szczególnie do małych biur, domków jednorodzinnych i szkół. Przystosowane są także są do współpracy z obsługą bramofonów, videofonów, systemów kontroli dostępu, radiowęzłów, systemów zabezpieczeń i alarmowych.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, oczekujących kompleksowej obsługi technicznej w zakresie: realizacji sieci kablowych, instalacji, programowania i konfiguracji systemów.

Służymy fachowym doradctwem w zakresie:
 • Optymalizacji usług i kosztów abonamentowych operatorów miejskich.
 • Minimalizacji kosztów wewnętrznych w ruchu wychodzącym, poprzez:
  • wprowadzenie systemów taryfikacji z analizą struktury kosztów,
  • eliminację niepożądanych rozmów pozasłużbowych przez wprowadzenie archiwizacji treści rozmów,
  • aktywację funkcji ARS (Automatic Route Selection) - trasowanie najtańszych połączeń i LCR (Least Cost Routing) � zestawianie połączeń wg najniższego kosztu, w centralach Panasonic,
  • instalację Bramek GSM do zestawiania połączeń z siecią komórkową z niższymi opłatami z pominięciem kablowych sieci stacjonarnych,
  • programowe wprowadzanie ograniczeń dostępu - restrykcje,
  • pełnej ewidencji dostępu do linii wyjściowych za pomocą indywidualnych kodów dostępu użytkowników.
Projektujemy i wykonujemy sieci lokalne w standardzie Ethernet i Fast Ethernet.


ZINTEGROWANE SIECI STRUKTURALNE

Telefoniczne, Komputerowe, Światłowodowe
i specjalnie dedykowane - Energetyczne

Pomiary dynamicznych parametrów sieci logicznej w kategorii; 5, 5e i 6


SPECJALNE CENY DLA INSTALATORÓW

zapraszamy do współpracy!!!

Także,
TARYFIKATORY, REJESTRATORY TREŚCI ROZMÓW, aplikacje POCZTY GŁOSOWEJ, PC konsole, PC phone, wielopoziomowe systemy automatycznej obsługi głosowej IVR.
DECT produkty
C610 IP Gigaset

 
Nazwa produktu : C610 IP Gigaset

Gigaset C610IP to wszechstronne rozwiązanie do rozmów przez Internet (VoIP) jaki i przez stacjonarną sieć telefoniczną (opcjonalnie). Telefon umożliwia dzwonienie przez Internet bez udziału komputera oraz wygodną rozbudowę do małego systemu.
KX-TG1611

 
Nazwa produktu : KX-TG1611

Bezprzewodowy telefon DECT o wyjątkowo prostej obsłudze i eleganckim wyglądzie. Identyfikacja abonenta wywołującego, Podświetlany wyświetlacz LCD, Książka telefoniczna.
KX-TG2511PD

 
Nazwa produktu : KX-TG2511PD

Funkcja Identyfikacji Abonenta Wywołującego, Książka telefoniczna w słuchawce. Podświetlany, bursztynowy wyświetlacz LCD – monochromatyczny; 3 linie.
KX-TG2512PD

 
Nazwa produktu : KX-TG2512PD

Telefon DECT, Funkcja CLIP, Możliwość podłączenia do 6 słuchawek do bazy, Książka telefoniczna w słuchawce, Podświetlany wyświetlacz LCD – monochromatyczny; 3 linie, 2-GA SŁUCHAWKA W ZESTAWIE
KX-TG6561

 
Nazwa produktu : KX-TG6561

Funkcjonalny telefon bezprzewodowy z automatyczną sekretarką. Tryb pracy ECO. Obsługa SMS. Przycisk nawigacyjny. Pamięć 10 ostatnio wybieranych numerów.
KX-TG6811

 
Nazwa produktu : KX-TG6811

Bezprzewodowy telefon DECT. Podświetlany biały wyświetlacz i klawiatura. Antypoślizgowy uchwyt słuchawki. Książka telefoniczna na 120 numerów i nazw.
KX-TG6812

 
Nazwa produktu : KX-TG6812

Komplet Baza + 2 słuchawki. Bardzo czytelny biały duży, wyświetlacz, Podświetlana klawiatura i ekran. Doskonały telefon do małego biura lub użytku domowego.
KX-TG6821

 
Nazwa produktu : KX-TG6821

Bezprzewodowy DECT z cyfrowym automatem zgłoszeniowym - 18 minut.
KX-TG7511 PD

 
Nazwa produktu : KX-TG7511 PD

Telefon DECT, Identyfikacja CLIP. Możliwość współpracy do 6 słuchawek z bazą, Książka telefoniczna,
KX-TG8551

 
Nazwa produktu : KX-TG8551

Aparat posiada dodatkową funkcjonalność: Elektroniczna niania: monitoring pomieszczenia przez słuchawkę. Jeśli poziom dźwięku przekroczy okreslony poziom, słuchawka wybierze zaprogramowany numer i będzie można usłyszeć, co dzieje się w pomieszczeniu.
KX-TG8611

 
Nazwa produktu : KX-TG8611

Aparat z wydzieloną anteną DECT poza bazę słuchawki. Umożliwia optymalny dobór lokalizacji anteny nie koniecznie w pobliżu stanowiska użytkownika co daje komfort lepszego aranżowania obszaru pokrycia zasięgiem pracy mobilnej telefonu.
KX-TGA671

 
Nazwa produktu : KX-TGA671

Słuchawka dodatkowa do paratów DECT serii KX-TG66xx. Kompatybilna także z innymi modelami aparatów DECT Panasonic.