Centrale telefonicze, telefony i telefaksy

O firmie
Oferta
Urządzenia
Nowości
Używane
Kontakt
Wydarzenia
cookies

 

auto

 partenr platan

prima platan voip

Nasz sprzęt oferujemy także
w  LEASINGU

leasing optymalny

halo halo logo
Telefony

Panasonic

Posiadamy telefony Panasonic w bardzo szerokim asortymencie, zarówno DECT jak i stacjonarne.
panasonic - więcej informacji

Telefaksy

W naszej ofercie znajdują się zarówno telefaksy jak i akcesoria do telefaksów.
telefaksy - więcej informacji

Centrale

telefoniczne
Oferujemy centrale firm Panasonic oraz Platan.
centrale - więcej informacji
1. Centrale telefoniczne
1. Datera
2. Panasonic
Konsole
Telefony systemowe
3. Platan
4. Slican
5. Aplikacje i CTI
6. cloud.PBX Focus Telecom
7. DX800A Gigaset - słuchawki DECT
2. Contact Center
3. Telefaxy
4. Telefony
5. Rejestracja rozmów
6. Używane - OKAZJA
Nasza oferta

Oferowane przez nas systemy telekomunikacyjne mogą być rozszerzane pełnym wyposażeniem opcjonalnym, sprzętowym i programowym. Dostępne są także aplikacje i urządzenia innych firm, dedykowane do rozbudowy, ( np. oprogramowanie hotelowe, CRM, CallCenter), uwzględniające rosnące indywidualne potrzeby użytkowników.

Nowością rynkową Panasonic są hybrydowe cyfrowe systemy abonenckie IP z serii  KX-NCP500/1000 KX-TDE600 , wykorzystujące najnowsze rozwiązania technologiczne, ukierunkowane na pracę w sieciach komputerowych. Zostały przystosowane do współpracy z telefonią internetową IP ( Voice over Internet Protoccol), sieciową integracją protokółami TAPI i QUSIG z systemami CTI ( Computer Telephony Integration), jak również do wzajemnej integracji systemów rozproszonych.
Aparaty systemowe wyposażone w porty USB przygotowane są do współpracy z takimi aplikacjami komputerowymi jak np. Call Centre, PC Console, PC Phone, Voice Mail System.

Funkcje pracy sieciowej w integracji z cyfrowymi łączami ISDN pozwalają na zdalną obsługę i serwisowanie systemów, bez konieczności dojazdu ekipy serwisowej do użytkownika.

Jako Autoryzowany Przedstawiciel i Serwis Panasonic   świadczymy wszelkie usługi serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne w pełnym zakresie.

Gwarantujemy: profesjonalizm, błyskawiczne terminy napraw, przystępne ceny i liczne rabaty dla stałych klientów. • Możliwość dojazdu do klienta
 • Możliwość wypożyczenia telefaksu zastępczego na czas naprawy.
 • Możliwość odkupienia sprzętu klienta (w rozliczeniu) przy rozbudowie systemu.

Świadczymy także Stałą Obsługę Serwisową
z gwarantowanym czasem reakcji
i rezerwacją sprzętu zastępczego, w ramach

UMÓW KONSERWACYJNYCH


Oferujemy także niezawodne i nowoczesne centrale analogowe,  przystosowane do współpracy z systemowymi aparatami Panasonic i obsługujące cyfrowo podłączone linie ISDN.

Centrale      , w zestawie podstawowym, bez dodatkowych kosztów, zawierają wyposażenie DISA z komunikatami głosowymi i możliwością automatycznego, bezobsługowego łączenia rozmów przychodzących do określonych numerów wewnętrznych po wybraniu tonowym żądanego numeru. W pakiecie podstawowym znajduje się także oprogramowanie do konfiguracji systemu, program taryfikujący przystosowany do komputerowej obróbki danych i elementy przyłącznicy okablowania wewnętrznego.

Najmniejsze ilościowo potrzeby w zakresie linii wejściowych i wewnętrznych obsługują centrale ITS i PRIMA, przeznaczone szczególnie do małych biur, domków jednorodzinnych i szkół. Przystosowane są także są do współpracy z obsługą bramofonów, videofonów, systemów kontroli dostępu, radiowęzłów, systemów zabezpieczeń i alarmowych.

Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, oczekujących kompleksowej obsługi technicznej w zakresie: realizacji sieci kablowych, instalacji, programowania i konfiguracji systemów.

Służymy fachowym doradctwem w zakresie:
 • Optymalizacji usług i kosztów abonamentowych operatorów miejskich.
 • Minimalizacji kosztów wewnętrznych w ruchu wychodzącym, poprzez:
  • wprowadzenie systemów taryfikacji z analizą struktury kosztów,
  • eliminację niepożądanych rozmów pozasłużbowych przez wprowadzenie archiwizacji treści rozmów,
  • aktywację funkcji ARS (Automatic Route Selection) - trasowanie najtańszych połączeń i LCR (Least Cost Routing) � zestawianie połączeń wg najniższego kosztu, w centralach Panasonic,
  • instalację Bramek GSM do zestawiania połączeń z siecią komórkową z niższymi opłatami z pominięciem kablowych sieci stacjonarnych,
  • programowe wprowadzanie ograniczeń dostępu - restrykcje,
  • pełnej ewidencji dostępu do linii wyjściowych za pomocą indywidualnych kodów dostępu użytkowników.
Projektujemy i wykonujemy sieci lokalne w standardzie Ethernet i Fast Ethernet.


ZINTEGROWANE SIECI STRUKTURALNE

Telefoniczne, Komputerowe, Światłowodowe
i specjalnie dedykowane - Energetyczne

Pomiary dynamicznych parametrów sieci logicznej w kategorii; 5, 5e i 6


SPECJALNE CENY DLA INSTALATORÓW

zapraszamy do współpracy!!!

Także,
TARYFIKATORY, REJESTRATORY TREŚCI ROZMÓW, aplikacje POCZTY GŁOSOWEJ, PC konsole, PC phone, wielopoziomowe systemy automatycznej obsługi głosowej IVR.
2. Panasonic katalogi
Konsole

 
Telefony systemowe

 
2. Panasonic produkty
01. KX-HTS32

 
Nazwa produktu : 01. KX-HTS32

Kompaktowa Hybrydowa centrala IP-PBX z transmisją obrazu
02. KX-TES824

 
Nazwa produktu : 02. KX-TES824
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

ANALOGOWA CENTRALA 3/8, z możliwiścią rozbudowy do 6/24. Idealny produkt dla małych firm lub domowych biur, wymagających elastycznego systemu o dużym poziomie zaawansowania.
03. KX-NS 500_1000

 
Nazwa produktu : 03. KX-NS 500_1000
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

KX-NS500 - to rozwiązanie do komunikacji biznesowej. System inteligentnej hybrydowej centrali PBX dla małych i średnich firm. KX-NS1000 - Biznesowy sieciowy serwer komunikacyjny SIP i IP
04. KX-TDA100 D

 
Nazwa produktu : 04. KX-TDA100 D
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

CYFROWA Hybrydowa centrala IP - do 128 telefonów wewnętrznych, 4 porty hybrydowe, integralny zasilacz. Budowa modułowa - 7 slotów kart rozszerzerzeń. Szeroka kompatybilność zarówno z nowymi telefonami systemowymi jak i aparatami analogowymi i ISDN.
05. KX-TDE600

 
Nazwa produktu : 05. KX-TDE600
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

CYFROWY MODUŁOWY SYSTEM TELEKOMUNIKACYJNY. Maksymalna liczba portów linii miejskich 640 i do 640 (960 z DXDP) portów wewnętrznych. Centrala współpracuje z cyfrowymi aparatami systemowymi KX-T76xx, odznaczającą się elegancją oraz funkcjonalnością
1. KX-TEA308

 
Nazwa produktu : 1. KX-TEA308
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

ANALOGOWA CENTRALA 3/8. Idealny produkt dla małych firm lub domowych biur, wymagających elastycznego systemu o dużym poziomie zaawansowania.
2. KX-TEM824

 
Nazwa produktu : 2. KX-TEM824
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

ANALOGOWA CENTRALA 6/16, z możliwiścią rozbudowy do 6/24. Idealny produkt dla małych firm lub domowych biur, wymagających elastycznego systemu o dużym poziomie zaawansowania.
3. KX-TDA15

 
Nazwa produktu : 3. KX-TDA15
Cena netto : tel. PLN + 22% VAT

CYFROWA Hybrydowa centrala IP PBX - do 20 telefonów wewnętrznych. Możliwość podłączenia 2 linii analogowych i 4 ISDN BRI. Możliwość integracji z systemem telefonii przenośnej DECT (mini-sieć komórkowa na terenie przedsiębiorstwa).
4. KX-TDA30

 
Nazwa produktu : 4. KX-TDA30
Cena netto : tel PLN + 22% VAT

CYFROWA Hybrydowa centrala IP PBX - do 28 telefonów wewnętrznych. Możliwość podłączenia 12 linii analogowych i 6 ISDN BRI. Możliwość integracji z systemem telefonii przenośnej DECT (mini-sieć komórkowa na terenie przedsiębiorstwa).